İn-ka el tipi benzinli sondaj karot sistemleri ; İn-ka el tipi sondaj karot makineleri ile 5m – 10 m – 15 m ve üzeri derinliklerde 42 mm çapında sondaj ve karot (numune) alma uygulamaları pratik hızlı ve kolay.
İn-ka el sondajı karot setleri binek bir aracın bagajına rahatlıkla sığmaktadır, insan tarafından taşınması nedeniyle, ulaşılması zor olan arazilerde sondaj ve karot uygulamaları hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirilir. İnka el tipi karot makineleri herkes tarafından rahatlık kullanılabilir. İn-ka el sondajı ; bir ön tespit sistemidir, inka el sondaj karot ile her türlü maden ve mermer arazileri tespiti , kalite ,renk ve çatlaklık, tenör tespit işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilir. İn-ka el tipi karotlu sondaj makineleri arama-kurtarma çalışmalarında da kullanılabilmektedir.
Detaylı bilgi için: www.in-ka.com.tr www.elsondaji.com www.elsondaj.com

    Ekskavatör CAT 320     Greyder Cat 130 G     Ekskavatör Cat 325     iN-KA El Tipi Sondaj Karot Makinası     Yama Silindiri 3 Ton     Damperli Kamyonlar     TR 2014/12913 Y     El Tipi Sondaj Makinaları     el ile karot     iletişim     Ekskavatör Hitachi Zaxis 470     KAWASAKI TH 48 Motorlu El Tipi Karot Sondaj Makinası     Kiralık Ağır iş Makineleri     el karotu     Takdir ve TeşŸekkür Belgelerimiz     Yama Silindiri 1.5 Ton     Dozer Cat D8L     Fotograf Galerisi     El Tipi Karot Sondaj Makina Ekipmanları     iN-KA Benzinli Delici Kırıcı     English(mobilecoredrill.com)     Devamını Oku     Tamamlanan Projeler     Benzinli Delici Kırıcı     STAHLMAC El Tipi Sondaj Karot Makinası     BiZE ULAŞIN     Kurumsal     iN-KA Yapı Taahhüt     el ile sondaj     KAWASAKI TJ53E 2 Zamanlı Benzin Motorlu El Tipi Sondaj Karot Makinası     Galeri     Toprak Silindiri Dynapac     Video Galeri     Ana Sayfa     GENERAL POWER Motorlu El Tipi Karot Sondaj Makinası     HONDA Motorlu El Tipi Karot Sondaj Makinası     Faydalı Model Belgemiz     Daha Fazla     Dozer Cat D8R     Hakkımızda